Close
Skip to content
stastnu-cestu-WHITE-icon

LAST MINUTE MAURÍCIUS: letenka z Mníchova a 14 nocí v apartmáne s veľmi dobrým hodnotením, za skvelých 613€ na osobu (ak cestujú 2 osoby)

Dnes tu máme pre vás ďalší super tip na októbrovú Last Minute dovolenku. Strávte 14 dní na krásnom ostrove Maurícius. Našli sme pre vás super letenku a taktiež výborné ubytovanie. Letí sa z Mníchova s Eurowings resp. Lufthansou a cena letenky na osobu je 388€. Cestou tam je jeden prestup v Kolíne a v cene je len príručná batožina, cestou späť sa letí priamo a v cene je aj zacheckovaná batožina. Ubytovanie je v peknom apartmáne vo Villa OSoleil v obľúbenom letovisku Grand Baie v severozápadnej časti ostrova. Apartmán je vzdialený len 5 minút od pláže, pričom má vlastnú kuchyňu a sociálne zariadenie. Apartmán má veľmi dobré hodnotenie a cena za osobu a noc je približne 16€. Spolu cena (letenka 388€ + ubytovanie 225€) na osobu je fantastických 613€ (za predpokladu, že cestujú 2 osoby). K dispozícii je iba jeden termín, a to od 24.10. do 08.11.2018.

Trasa cesty:

Mníchov – Kolín – Maurícius – Mníchov


Letenka:

24.10. – 08.11.2018 388€/osoba


Ubytovanie:

Villa OSoleil v obľúbenom letovisku Grand Baie v severozápadnej časti ostrova. Apartmán je vzdialený len 5 minút od pláže, pričom má vlastnú kuchyňu a sociálne zariadenie. Apartmán má veľmi dobré hodnotenie a cena za osobu a noc je približne 16€.

Páčil sa vám náš článok? Zdieľajte ho so svojimi priateľmi

Alebo preskúmajte ďalšie články so značkami