Close
Skip to content
stastnu-cestu-WHITE-icon

Nová autobusová linka z Bratislavy na letisko v Budapešti

Na túto informáciu určite čakalo množstvo cestovateľov, pričom najväčšiu radosť majú asi tí z nášho hlavného mesta. Súkromný dopravca RegioJet od zajtra, t.j. 13.02.2018 spúšťa pravidelné spojenie medzi našim hlavným mestom a letiskom Ferenca Liszta. Cesta na obľúbené a vyhľadávané budapeštianske letisko tak bude oveľa jednoduchšia ako tomu bolo doteraz.

„Žlté autobusy vychádzajú z Bratislavy každé ráno o 3:15 a na letisko v Budapešti prichádzajú o 6:45, teda ešte pred odletom ranných letov. V opačnom smere vychádzajú autobusy doobeda o 10:15 a do Bratislavy sa vrátia o 14:15. Cestovné lístky sú dostupné už za € 13,50.“

Dôvodom spustenia tejto linky je okrem iného fakt, že z Budapešti je čoraz viac letov a zároveň letisko Ferenca Liszta je najlepším letiskom v strednej a východnej Európe. Lístky sú už dostupné na webovej stránke RegioJetu. Dopravca prisľúbil pohodlnú jazdu v tých najmodernejších autobusoch s vysokým štandardom ako dotykové monitory na opierkach sedadiel s ponukou filmov, hudby aj hier a nechýba ani stevardka s ponukou dennej tlače a nápojovým lístkom.

Marcela Hamříková, obchodná riaditeľka autobusov RegioJet, hovorí: „Reagujeme na časté podnety cestujúcich, ktorí chceli pri cestovaní ušetriť a využiť hustú sieť letov nízkonákladových dopravcov z Budapešti. O nové spojenie očakávame veľký záujem cestujúcich najmä z okolia Bratislavy. Pokiaľ sa linka uchytí, nevylučujeme, že na budapeštianske letisko predĺžime aj ďalšie spoje.

Páčil sa vám náš článok? Zdieľajte ho so svojimi priateľmi