Close
Skip to content
stastnu-cestu-WHITE-icon

Nová autobusová linka z Bratislavy na letisko v Budapešti

Na túto informáciu určite čakalo množstvo cestovateľov, pričom najväčšiu radosť majú asi tí z nášho hlavného mesta. Súkromný dopravca RegioJet od zajtra, t.j. 13.02.2018 spúšťa pravidelné spojenie medzi našim hlavným mestom a letiskom Ferenca Liszta. Cesta na obľúbené a vyhľadávané budapeštianske letisko tak bude oveľa jednoduchšia ako tomu bolo doteraz.

„Žlté autobusy vychádzajú z Bratislavy každé ráno o 3:15 a na letisko v Budapešti prichádzajú o 6:45, teda ešte pred odletom ranných letov. V opačnom smere vychádzajú autobusy doobeda o 10:15 a do Bratislavy sa vrátia o 14:15. Cestovné lístky sú dostupné už za € 13,50.“

Dôvodom spustenia tejto linky je okrem iného fakt, že z Budapešti je čoraz viac letov a zároveň letisko Ferenca Liszta je najlepším letiskom v strednej a východnej Európe. Lístky sú už dostupné na webovej stránke RegioJetu. Dopravca prisľúbil pohodlnú jazdu v tých najmodernejších autobusoch s vysokým štandardom ako dotykové monitory na opierkach sedadiel s ponukou filmov, hudby aj hier a nechýba ani stevardka s ponukou dennej tlače a nápojovým lístkom.

Marcela Hamříková, obchodná riaditeľka autobusov RegioJet, hovorí: „Reagujeme na časté podnety cestujúcich, ktorí chceli pri cestovaní ušetriť a využiť hustú sieť letov nízkonákladových dopravcov z Budapešti. O nové spojenie očakávame veľký záujem cestujúcich najmä z okolia Bratislavy. Pokiaľ sa linka uchytí, nevylučujeme, že na budapeštianske letisko predĺžime aj ďalšie spoje.

Páčil sa vám náš článok? Zdieľajte ho so svojimi priateľmi

Alebo preskúmajte ďalšie články so značkami